Katalog WWW

Google

Kategoria: Komputery | Serwis komputerowy Dodaj stronę


» Domix - serwis komputerowy Gostynin

Serwis komputerowy Domix z Gostynina oferuje Państwu najwyższą jakość usług informatycznych w regionie. Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu komputerowego nowego jak i już w sędziwym wieku, odzyskujemy utracone dane z dysków twardych jak i innych nośników, pomagamy w tworzeniu oraz konfiguracji sieci komputerowych LAN oraz WiFi, ponadto konfigurujemy połączenia z internetem wszystkich dostawców internetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także tworzenie stron internetowych oraz korepetycje z obsługi komputera. Wszystkie usługi dostępne w przystępnych cenach dla przeciętnego Kowalskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7dni w tygodniu nawet w święta i sylwestra.

szczegóły


» Pogotowie komputerowe

Proponujemy kompleksowy zakres usług informatycznych świadczonych dla Państwa firmy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi i konkurencyjnych cen. Zakres usług obejmuje zarówno pojedyncze naprawy jak i pełen wachlarz usług związany ze stałym utrzymaniem zasobów teleinformatycznych. Usługi standardowo wykonujemy u Państwa w firmie, tak by jak najszybciej przywrócić pełną sprawność urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, oraz warunków współpracy. Firma Pogotowie Komputerowe działa na terenie Wielkopolski od 2007 roku. Dzięki posiadanej wiedzy oraz profesjonalnemu podejściu, zjednaliśmy sobie bardzo dużą grupę klientów indywidualnych, firm i urzędów działających na terenie całego województwa.

szczegóły


» Serwis komputerowy Bydgoszcz

Nasza firma prowadzi serwis komputerów, który mieści się na terenie miasta Bydgoszcz. Oferując wysoką jakość usług Serwis komputerów Bydgoszcz umożliwia zakup oraz wymianę na życzenie klienta nowych podzespołów i komponentów komputera wraz z ich konfiguracją.

szczegóły


      

» serwis notebooków, Strony internetowe leżajsk, sklepy internetowe

PRO-System oferuje naprawę notebooków, dostęp do Internetu, serwis notebooków w leżajsku, nisku, stalowa wola, tarnobrzegu, rzeszowie, Strony internetowe, sklepy internetowe, usługi graficzne, rozwiązania sieciowe, sklep, komis, projektowanie, usługi, hosting

szczegóły


» Serwis komputerowy, naprawa komputerów Bydgoszcz i okolice

Firma Info - Instal oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla firm ora klientów indywidualnych min.: administracja istniejącą infrastrukturą IT, naprawa sprzętu komputerowego, audyty infrastruktury IT, sprzedaż sprzętu nowego i modernizacja istniejącego, instalacja darmowego

szczegóły


» Warszawa

Warszawskie Pogotowie Komputerowe - Serwis komputerowy warszawa CKZ. Odwirusowanie i kompleksowa naprawa komputerów Warszawa. Instalacja Windows i innych programów. Solidnie i uczciwie - Serwis komputerowy serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania z ciekawej oferty.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 28 msnbot: 0 bing: 27 yahoo: 38 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011