Katalog WWW

Google

100 ostatnio dodanych wpisów stron


» NBQ Sp. z o.o.

NBQ Sp. z o. o. jest inżynierską firmą specjalizującą się w zarządzaniu projektami, zarządzaniu kosztami budowy, nadzorze inwestorskim, optymalizacji dokumentacji oraz procedurami uzyskiwania zezwoleń administracyjnych. NBQ Sp. z o. o. jest profesjonalną firmą inżynierską specjalizującą się szeroko pojętym wspomaganiu inwestorów na wszystkich etapach realizacji. Posiadamy oddziały w miastach takich jak: Szczecin, Koszalin oraz Warszawa.

szczegóły


» Filmowanie Warszawa

Zajmujemy się filmowaniem szkoleń oraz fotografią imprez okolicznościowych. W sytuacji gdy potrzebują Państwo doświadczonej ekipy operatorskiej, która sfilmuje spotkanie oraz obrady to porządnie Państwo trafili. Doświadczenie jakie posiedliśmy przyzwala na świadczenie usług na możliwie najlepszym poziomie. W MPG Filmowanie Warszawa posiadamy bardzo kreatywny zespół animacyjny. Animatorzy Media Projest Group będą potrafili wykonać każdy model przestrzennego modelowania.

szczegóły


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Jesteśmy nową firmą na rynku, ale z wykwalifikowanym personelem. Naszym założeniem jest oferowanie artykułów wysokiej jakości w możliwie najszerszym asortymencie i przystępnej cenie. Jako zadanie postawiliśmy sobie stworzenie kompleksowej oferty, która ułatwi życie ludziom niepełnosprawnym, kontuzjowanym lub w podeszłym wieku a nawet pomoże w ich powrocie do zdrowia. Realizujemy nietypowe zamówienia. Naszym klientom pomagamy fachową poradą i pomocą.

szczegóły


      

» Strony cms

Art Ekipa to firma która tworzy profesjonalne strony www, strony mobilne, sklepy internetowe. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski lecz głównym zakresem naszej działalności są strony internetowe Biłgoraj, Warszawa i Grodzisk Mazowiecki. Zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły


» Transmisje on-line, przekazy na żywo

Nasza firma (Transmisje on-line) to lider na międzynarodowym rynku konferencji na żywo. Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania, które pomagają zredukować kwoty związane z organizacją eventu. Do głównych zalet przekazów można zaliczyć brak potrzeby rezerwacji sali konferencyjnej. Teraz każdy uczestnik, będzie mógł aktywnie uczestniczyć w szkoleniach bez konieczności wychodzenia z domu.

szczegóły


» WUD WRO - krótka relacja

Krótka relacja z warsztatów WUD WRO 2013 (World Usability Day, edycja Wrocław). Tegorocznym motywem przewodnim były zagadnienia branży Healthcare. Jako temat do przemyśleń organizatorzy zaproponowali wyzwania dla eZdrowia w Polsce i inspiracje UX dla eZdrowia, natomiast do pracy podsunęli narzędzia i techniki UX takie jak: persona, scenariusz użycia, paper prototyping, sketchboard, experience journey, business model canvas, affinity diagrams i design studio.

szczegóły


» Primparts - części do maszyn i urządzeń

Dostarczamy do klientów przemysłowe napędy jezdne oraz przekładnie mechaniczne. W naszym asortymencie znajdują się skrzynie biegów, mosty napędowe, mosty skrętne, zmienniki momentu oraz przekładnie takich marek jak CARRARO, DANA, ZF PARTS, DANA SPICER, Clark-Hurts oraz innych. Części te są od lat uznane oraz powszechnie stosowane w maszynach budowlanych, górniczych, leśnych, ładowarkach widłowych.

szczegóły


» Angielski - książka do matury i FCE

Angielski-korepetycje 2 to doskonałe repetytorium gramatyki języka angielskiego, zawierające ponad 200 testów, adresowane do maturzystów i zdających egzamin FCE na poziomie B2. Książka zawiera opisy gramatyki oraz specjalnie dedykowane rozdziały na temat słowotwórstwa, transformacji i tłumaczeń. Innowacyjny klucz do ćwiczeń zawiera zarówno odpowiedzi, jak i tłumaczenia.

szczegóły


» Kamerzysta ślubny Olsztyn

Postaw na profesjonalistów i zagwarantuj sobie interesujący film. Mamy długoletnie doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania i fotografii ślubnej. Nasze wieloletnie doświadczenia sprawia że tworzymy filmy inne, ciekawsze zgodnie z twoimi sugestiami.

szczegóły


» Sophie Fashion - z pasji do butów

Z pasji do kobiecych butów powstał sklep internetowy, w którym mogą Państwo znaleźć szeroki wachlarz produktów, takich jak czółenka, szpilki, kozaki, botki, klapki, torebki-listonoszki, chanelki, kuferki. Zapraszamy wszystkich, którzy podobnie jak my darzą miłością buty i poszukują modowych inspiracji.

szczegóły

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 72 msnbot: 0 bing: 114 yahoo: 81 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011