Katalog WWW

Google

Reklama w Internecie

http://www.sokol.net.pl/
Blog to strona zawierająca interesujące artykuły reklamowe. Jeśli jesteś zainteresowany promocją własnej strony w Internecie, zarejestruj się na naszym portalu i za darmo dodaj artykuł promujący twój serwis. Dzięki naszej stronie z łatwością wypromujesz swoją stronę internetową.
  •  

Podlinkuj stronę:
  •  

Strona przypisana jest do kategorii:
  •  
  1. Kategoria Firmy wg branż Podkategoria Reklama w internecie

Podlinkuj stronę:
  •  

Strona została dodana: 18:30, 04-09-2010
Ostatnia modyfikacja wpisu: 21:02, 25-04-2011

Promowane strony w katalogu


» Księgarnia online

Kiedy w natłoku zajęć i obowiązków służbowych nie masz czasu na wyjście do księgarni, wykorzystaj propozycję przedstawianą przez księgarnie internetowe. U nas możesz zakupić książki o dowolnej porze dnia, gdziekolwiek się znajdujesz. Księgarnia przez Internet to świetny wybór nie tylko dla ludzi czynnych zawodowo, ale też dla fachowców, którzy pragną być na bieżąco lub mają zamiar podnieść kompetencje. W indywidualnej katalogu usług posiadamy więcej książek związanych z prawem niż niejedna księgarnia prawnicza. Na wolne chwile polecamy literaturę elegancką, fantastykę oraz kryminały.

szczegóły


» Producent tektur falistych i opakowań

Firma PPH MAGMA jest rodzinnym przedsiębiorstwem istniejącym od 1989 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tektury faliste 2 i 3 warstwowe (płyta, rola, ciągła - bezkońcowa). Firma produkuje również opakowania z tektur 3 i 5 warstwowych - opakowania według europejskiego katalogu FEFCO, pudła klapowe, z wykrojnika, narożniki, kątowniki, przekładki. Realizujemy indywidualne zamówienia i wykonujemy bezpłatne próby naszych produktów zgodnie z życzeniem Klienta.

szczegóły


» Kopie obrazów malarstwa dawnego i współczesnego

Wykonam na zamówienie kopie obrazów dawnego i współczesnego malarstwa. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony.

szczegóły


» Budowa ścian wspinaczkowych

Zajmujemy się projektowaniem ścian wspinaczkowych, sprawiając, że góry i najlepsze rejony skalne mogą się znaleźć w zasięgu Twojej ręki. Czy mieszkasz w dużym mieście, czy też nad morzem. Naszym celem jest budowa ścian wspinaczkowych, profesjonalnych jak również amatorskich. Na wyobraźnię nie możemy narzekać, dlatego możemy stworzyć różnorodne formy i kształty. Swoją przygodę ze wspinaniem zaczynaliśmy ponad 15 lat temu i dzisiaj jest to nasz styl życia.

szczegóły


» Coaching biznesowy

Sukces w biznesie jest wyznacznikiem wielu połączonych zdarzeń i produktów. Dlatego na każdym z poziomów niezbędne jest doradztwo, jakim ma możliwość może być doradztwo strategiczne przeprowadzane pod okiem doświadczonego instruktora. Wielu osobom rozpoczynającym pracę wydaje się, że mając do zaoferowania dobry towar bez kłopotów znajdzie się nabywców. Towar czy produkt są tylko niezbędnym dodatkiem. Dlatego znani rynkowi gracze korzystają ze wsparcia, jakim są szkolenia biznesowe. Sztuka negocjacji, umiejętność przedstawienia produktu i wiele innych kompetencji mających wpływ na powodzenie.

szczegóły


» Profesjonalny montaż anten satelitarnych i naziemnych

Zajmujemy się montażem anten satelitarnych następujących platform cyfrowych: N - Telewizja Nowej Generacji, Cyfrowy Polsat, Cyfra +, TNK - Telewizja Na Kartę. Instalujemy również zestawy satelitarne do odbioru programów niekodowanych (TVN Warszawa, TVPuls, TV Biznes, Tele 5, VIVA, 4funTV, TVS, PatioTV, TVP Polonia, TVP Kultura, Polonia 1, Edusat, ITV, Mango 24). W tym przypadku nie ma konieczności opłacania abonamentu. Instalacja zestawu na drugiego satelitę (Astra19.2E) umożliwi Państwu odbiór niekodowanych polskich programów (TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Info, TV Trwam).

szczegóły

Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 26 msnbot: 0 bing: 20 yahoo: 11 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011