Katalog WWW

Google

Kategoria: Internet | Artykuły Dodaj stronę


» WUD WRO - krótka relacja

Krótka relacja z warsztatów WUD WRO 2013 (World Usability Day, edycja Wrocław). Tegorocznym motywem przewodnim były zagadnienia branży Healthcare. Jako temat do przemyśleń organizatorzy zaproponowali wyzwania dla eZdrowia w Polsce i inspiracje UX dla eZdrowia, natomiast do pracy podsunęli narzędzia i techniki UX takie jak: persona, scenariusz użycia, paper prototyping, sketchboard, experience journey, business model canvas, affinity diagrams i design studio.

szczegóły


» potrzebneprogramy.pl

Znajdziesz tutaj najbardziej przydatne aplikacje na PC: nowości, artykuły, prezentacje, podpowiedźi, gadżety, forum. Programy takie jak: antywirusy, nagrywanie, komunikatory, odtwarzacze, do tworzenia muzyki, p2p, tv playery i inne. Zapraszamy do tworzenia społeczności internetowej IT

szczegóły


» Artykuły tematyczne

Szukasz ciekawych artykułów na określone tematy ? Znajdziesz je na naszej stronie internetowej, na której znajdziecie informacje o naszej codzienności, z jaką nierzadko nie możemy sobie poradzić.

szczegóły


      

» Komputerownia

Najlepsze artykuóy w polskim internecie na tematy komputerowe. Posiadasz wlasna stronę? Opisz tutaj temat, na ktorym się znasz i dodaj za darmo linki pozycjonujące do swojej strony. Serwis moderowany.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 21 msnbot: 0 bing: 28 yahoo: 40 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011