Katalog WWW

Google

Kategoria: Edukacja i Nauka | Artykuły Dodaj stronę


» Nasz brydż - brydż sportowy

Na naszej stronie znajdziecie szereg interesujących informacji na temat brydża sportowego. Publikujemy aktualności z ciekawych i dużych imprez brydżowych w Polsce i na Świecie. Ponadto prezentujemy najlepsze systemy licytacyjne i konwencje brydżowe. Znajdziecie tu opis takich systemów jak: SAYC, Wspólny Język, Nasz System, Dwururka i inne. Ilość konwencji również może zaskoczyć niejednego brydżystę. Ponadto informujemy o zlotach brydżowych, przeznaczonych dla graczy internetowych.

szczegóły


» Choroby cywilizacyjne XXI wieku

Choroby cywilizacyjne i społeczne w równym stopniu dotyczą zarówno krajów Trzeciego Świata jak i krajów wysoko rozwiniętych, w których nasilają się zagrożenia zdrowia człowieka związane z degradacja środowiska.

szczegóły


» Publikacje, referaty

Publikacje, referaty na temat: Efekt cieplarniany; Odory, mgły, pyły - ich źródła i przeciwdziałanie powstawaniu; Gorące pustynie i półpustynie; Choroby cywilizacyjne XXI wieku; Rodzaje zanieczyszczeń powietrza i ich źródła; Rodzaje ścieków i ich typowe składniki; Zasada działania oczyszczalni ściek

szczegóły


      

» Efekt cieplarniany

Analiza klimatu w ciągu ostatnich kilkunastu tysięcy lat, czyli po ustąpieniu lądolodu z umiarkowanej strefy klimatycznej Europy, wykazała niewielkie fluktuacje temperatury. Jednak w XX stuleciu wyraźnie zaznaczył się wzrostowy trend temperatury na świecie. Globalne ocieplenie

szczegóły


» Artykuły, publikacje i pomoce naukowe

Serwis poświęcony artykułom i publikacjom naukowym - informacje, referaty na temat ochrony środowiska, zagrożenia, globalne ocieplenie, efekt cieplarniany, przeciwdziałanie, zdrowie i uroda.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 28 msnbot: 0 bing: 23 yahoo: 34 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011