Katalog WWW

Google

Kategoria: Edukacja i Nauka | Języki obce Dodaj stronę


» Szkoła Języków Obcych Akcent - kursy językowe Poznań

Dlaczego warto wybrać Szkołę Języków Obcych Akcent (Poznań)? Ponieważ kładziemy duży nacisk na jakość i wysoki poziom nauczania, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO, nauczamy od ponad 25 lat. Dbamy także o dobrą atmosferę na zajęciach, o czym zaświadczą nasi studenci. Mamy szeroką ofertę skrojonych na miarę kursów indywidualnych i grupowych, usługi audytowe i kursy językowe dla firm, kursy dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia dla studentów i osób dorosłych. Organizujemy obozy językowe i naukę języka za granicą. Przygotowujemy do egzaminów takich jak (FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, WiDaF), posiadamy również uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z zakresu języka biznesowego TOEIC.

szczegóły


» Centrum Języków Obcych - Language4u

Centrum Języków Obcych - Language4u. Prowadzimy profesjonalne szkolenia językowe dla pracowników i kadry zarządzającej, zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego. Sprawdź naszą ofertę. Słuchacze mają dostęp do nowoczesnych pracowni. W salach jest czysto i przytulnie, co zachęca do nauki języka. Nasza placówka znajduje się w centrum Bydgoszczy, ok. 200m od starego rynku, przy ul. Jagiellońskiej 4. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie.

szczegóły


» Elitarna Szkoła Językowa

Elite Language School Kielce - Elitarna Szkoła Językowa Kielce. Szkoła języków obcych oferująca przygotowanie do certyfikatów z języków: angielski, hiszpański, francuski, włoski. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia oraz kursy językowe dla firm. Najlepsza szkoła językowa w Kielcach. POLECAMY!!!

szczegóły


      

» Aangielski

Szkolenia językowe, nauka języka angielskiego to oferta szkoły International House Bydgoszcz. Jeśli chcesz studiować język angielski zapisz się na kurs językowy do tej szkoły. Wysoki poziom i profesjonalna kadra nauczycielska. Poza tym kursy indywidualne i grupowe.

szczegóły


» BLD Consultancy - kursy językowe dla firm

BLD Consultancy zajmuje się kompleksowym doradztwem językowym dla klientów biznesowych. Organizuje kursy językowe dla firm: ogólne, biznesowe, egzaminacyjne, specjalistyczne. Dostępne języki: angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, francuski i inne języki europejskie. Informacje na temat audytu

szczegóły


» Język francuski

Centrum VOILA, współpracujące z wydziałem CLA na Uniwersytecie we Franche-Comte, oferuje kursy języka ogólnego, konwersacje, przygotowanie do DELF i DALF, a także wakacyjne kursy we Francji. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia profesjonalnie, ciekawie ale przede wszystkim z pasją. Zapraszamy!

szczegóły


» Ling House szkoła jezykowa

Ling house - szkoła jezykowa w Chełmkurn

szczegóły


» Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański

Oferta korepetycji z języka angielskiego i hiszpańskiego na Śląsku. Przygotowuję uczniów do matury i różnych innych egzaminów (gimnazjalny, FCE, itp.), oraz osoby dorosłe do nauki języka potrzebnego w ich zakładach pracy. Poziomy od początkującego do zaawansowanego. Bezstresowa atmosfera.

szczegóły


» Baza pomocnych materiałów do nauki języka angielskiego

Materiały do nauki języka angielskiego i włoskiego: zdania, teksty, dialogi, ćwiczenia.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 42 msnbot: 0 bing: 30 yahoo: 34 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011